Марка
Модель
Рік випуску
Тип кузова
Коробка
Місто
За ціною
Знайдено авто: 73
Знайти авто

Оголошення про продаж Tesla

Чому варто вибрати автомобіль Tesla?

Автомобілі Tesla відомі своєю передовою технологією та високою продуктивністю, які роблять їх одними з найкращих електромобілів на ринку. Ці машини екологічно чисті та економічно ефективні, а їхній унікальний дизайн і передові функції роблять їх справжніми лідерами в автомобільній індустрії. З Tesla ви можете насолоджуватися бездоганним прискоренням та максимальною продуктивністю, а також використовувати передові функції, такі як автоматичне паркування та самоврядування. Крім того, Tesla пропонує широкий вибір моделей, включаючи повністю електричні седани, кросовери та спортивні автомобілі. Якщо ви шукаєте автомобіль, який поєднує в собі екологічну чистоту, передові технології та високу продуктивність, то вибір Tesla – це чудовий варіант. Купити автомобіль Tesla – значить увійти в майбутнє автомобільної індустрії вже сьогодні.

Автомобілі Tesla - історія бренду

Історія бренду не велика і не складна, і в цьому немає нічого дивного, тому що компанія, яка виробляє автомобілі Tesla, була заснована у 2003 році. Саме з цього року до 2008 йшла робота над тим, щоб запустити у виробництво перший автомобіль під цим брендом. Його звали родстер. Дослідження тривали досить довго, тому що дизайн був надзвичайно інноваційним та безпрецедентним на світовому ринку. У 2008 році Tesla Roadster був запущений у виробництво. Пізніше історія почала розгортатися з карколомною швидкістю. Вже через рік компанія представила прототип автомобіля на сім чоловік, який міг проїхати на одній зарядці до 300 миль! Крім того, він відзначався спортивними характеристиками, і тому він швидко привернув увагу всього світу. Лише у 2012 році розпочалося виробництво першого серійного автомобіля марки Tesla. Модель S була першою, але не останньою. 2014 року з'явився ще один варіант автомобіля. Там було два електромотори. І все для того, щоб автомобіль Tesla був ще швидшим!

З того часу кожен автомобіль, який виробляється на підприємстві, отримує систему активної профілактики зіткнень, а також є можливість придбати додаткову систему автопілота. Однак виявляється, що Tesla - це не тільки спортивні автомобілі, але й адаптовані для кожного користувача. У 2015 році була створена нова модель X, яка є семимісним кросовером, який вміщує всю сім'ю. 2019 року також з'явився великий пікап Cybertruck.

Tesla - моделі автомобілів

Легкові автомобілі Tesla дуже різноманітні. Ми бачимо, що компанія прагне залучити якнайбільше прихильників та клієнтів. Це, звичайно, непросто, тому робота над окремими моделями іноді займає багато часу.

Окремі моделі також відрізняються дуже дизайнерським зовнішнім виглядом. Вони чудово виглядають на вулиці та вражають всіх перехожих. У цьому немає нічого дивного, зрештою, Тесла неймовірно сучасний, і це впадає у вічі. Серед існуючих в даний час моделей, які користуються великою популярністю, можна виділити: Model 3, Model S, Model Y, Model X, Roadster,Кібервантажівка, Semi та Cyberquad. Варто придивитися до цих унікальних транспортних засобів.

Tesla-яка стратегія бренду

Автомобіль Tesla постійно набирає популярності. Проте, варто поглянути на стратегію бренду. Спочатку вона була орієнтована на дуже заможних покупців, проте пізніше це змінилося. Зі зростанням продажів та зростанням популярності ціни почали знижуватися. Виявляється, компанія дбає про те, щоб технологія акумуляторів та електроприводів розроблялася та окупалася за рахунок коштів, отриманих від продажу попередніх моделей.

Слід наголосити, що Tesla відходить від традиційної дилерської стратегії. Це означає, що він продає свої автомобілі у дилерських центрах компанії та в інтернеті. Також цікаво, що підприємство дає змогу використовувати технологічні патенти всім людям, які хочуть робити це сумлінно. Таким чином, це компанія, яка робить ставку на постійний розвиток і при цьому не гальмує та не блокує інших підприємців. Вони знають, що є справжнім лідером на світовому ринку, і при цьому постійно працюють над новими технологіями, які можуть здивувати світ та порадувати наступних водіїв.

Який автомобіль Tesla вибрати?

У нашому каталозі авто ми йдемо в ногу з часом, а це означає, що ми пропонуємо різноманітні транспортні засоби. Це також вживані автомобілі Tesla. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам доступ до різноманітних пропозицій. Тому, якщо ви хочете перевірити, чи підходить вам електричний автомобіль, не соромтеся та обов'язково зв'яжіться з нами. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і, звичайно, розвіємо ваші сумніви.

Поверніть у вертикальне положення
Олег Безкоштовна консультація
00:00
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


Задати питання