• UA / RU
 • Підбір автомобіля

  Заповніть заявку

  Ми пропонуємо послуги з пошуку та придбання автотранспорту

  15 річний досвід
  AUTO-STAR
  AUTO-STAR
  надійний
  надійний
  партнер
  партнер
  у підборі
  у підборі
  автомобіля
  автомобіля
  Підбір авто
  Пригін та оформлення

  Бажаєте замовити підбір авто?

  Ми допоможемо Вам здійснити гідну покупку!

  Ми підберемо для Вас кілька найкращих варіантів авто за заданими критеріями і зв'яжемося з Вами в саме Найближчим часом.

  Заповніть заявку
  +380 (99) 999-99-99

  Надішліть Заявку

  Нам Довіряють

  Вигідні умови!

  Економія часу!

  Економія грошей!

  Покупка машини, не важливо нової або вживаної, — скрутна ситуація для більшості автолюбителів. ; Як застрахуватися від обману та розчарувань, які чекають на кожному кроці сучасного авторинку? Тут може допомогти лише компетентний спеціаліст. Але проведення якісної діагностики автомобіля в домашніх умовах неможливе, тому єдиний вихід — звернення до спеціалізованого сервісу.

  Компанія«AUTO-STAR» — це гарантія вибору надійного старого або якісного нового автомобіля. Ми враховуємо побажання клієнтів та проводимо пошук, здійснюючи безперервну взаємодію.

  Співпрацюючи з нами, ви забудете про ризик придбання розвалюється» автомобіля, про складнощі проведення самостійної діагностики та перевірки юридично правильно оформленої документації. Наша діяльність полягає у знаходженні вживаного або нового автомобіля, технічні характеристики та зовнішній вигляд якого повністю відповідають побажанням та матеріальним можливостям клієнта.

  «AUTO-STAR» здійснює:

  1. ;Вивчення ;ринкових пропозицій, що відповідають фінансовим можливостям та побажанням клієнта.
  2. ;Вибір кількох найбільш відповідних продавців авто.
  3. Проведення ;повної діагностики автомобіля (підготовка комп'ютерного звіту щодо наявності помилок агрегатів та основних вузлів, перевірка ретельності нанесення лакофарбового покриття та ін.).
  4. Перевірку документації.
  /> 5. Надання ;допомоги у придбанні нових автомобілів безпосередньо у офіційних дилерів позачергово.
  10. Привезення машини з Європи, США.

  Звернувшись до «AUTO-STAR», клієнт знімає з себе тяжкі турботи, пов'язані з пошуком, діагностикою та доставкою машини, оформленням та перевіркою документів. Ми знаходимо надійні автомобілі з чудовою юридичною історією та в ідеальному технічному стані. Результати проведеної роботи фіксуються, що важливо при продажі автомобіля в майбутньому.

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання