• UA / RU
 • Лізинг авто в Україні

  Заповніть заявку

  КУПИТИ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

  Схема роботи
  01

  ОБЕРІТЬ АВТО В ЛІЗИНГ

  02

  Дзвоніть нам або заповніть заявку

  03

  ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ

  04

  ОТРИМАННЯ АВТО

  Офіційний партнер
  Заповніть заявку
  +380 (99) 999-99-99

  Надішліть Заявку

  Лізинг авто в Україні сьогодні стає дуже популярним. Ця послуга дозволяє взяти в оренду свою мрію на довгостроковий період з подальшим викупом. Варто зазначити, що цей метод придбання транспортних засобів вже давно поширений у країнах Європи та Заході. Поговоримо про особливості та переваги цієї послуги.

  Що таке лізинг

  Незважаючи на те, що ми живемо у вік технологій, багато хто в Україні не знає, що являє собою лізинг авто. Насправді це орендні відносини між лізингодавцем та лізингоодержувачем, які дозволяють використовувати рушійне майно фактично без обмежень. Клієнт зобов'язується щомісяця вносити плату користування транспортним засобом і після закінчення терміну договору зможе заплатити залишок коштів за машину. Автомобіль згодом можна буде оформити на себе чи свою компанію.

  Не всі мають повну суму коштів для покупки машини. Навіть для юридичної організації таке придбання виллється у копійку. Ідеальним варіантом є лізинг легкових автомобілів. Компанія AUTO-STAR пропонує найкращі умови лізингу для фізичних осіб, а також великих фірм. Ця послуга має величезний попит серед представників бізнесу, тому що вона має низку плюсів.

  Переваги лізингу

  Оформлення угоди на авто з пробігом має низку позитивних сторін:

  • платежі по лізингу значно нижчі від внесків за кредитами;
  • до договору можна включити й інші витрати: технічний огляд, страховку та інше;
  • швидкий розгляд заявки та отримання миттєвої відповіді;
  • мінімальний перелік документів;
  • відсутність потреби в заставі;
  • хороші ціни та знижки на певні моделі;
  • економія на податках.

  Представники бізнесу використовують лізинг на вживані автомобілі в Україні з метою. Для лізингодавця ця процедура є вигідною, тому що авто — це високоефективне майно. Ймовірність прострочок платежів значно нижча, ніж за кредитними договорами.

  Крім цього дуже популярна купівля у лізинг вантажних автомобілів. Це зумовлено:

  • високим ступенем ліквідності;
  • можливістю відстеження місцезнаходження майна.

  Компанія AUTO-STAR пропонує скористатися послугою лізингу на найвигідніших умовах. Наші офіси працюють у п'яти розвинених містах України: Києві, Кіровограді (Кропивницькому), Черкасах, Чернігові та Тернополі. З нами продаж, купівля, обмін, оформлення кредиту або лізингу буде приємним проведенням часу, не обтяженим паперовою тяганиною і млосним очікуванням. Всі юридичні питання на закінчення угоди ми беремо на себе, заощаджуючи ваш дорогоцінний час та нерви.

  Лізинг авто по всій Україні:

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання