• UA / RU
 • Автоцивілка онлайн

  Страхування за 5 хвилин зі знижкою -20%
  Калькулятор авто ОСАГО онлайн Введите данные авто для расчета
  ОСОБЛИВОСТІ ОСАГО ОНЛАЙН
  01

  ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

  02

  ЗРУЧНІСТЬ

  03

  ШВИДКА ПОКУПКА

  04

  ДОСТУПНІСТЬ

  У всьому світі нормальною практикою є обов'язкове автострахування. Цей захід допомагає убезпечити водія від збитків у разі, якщо він виявиться винним у ДТП. В Україні такі гарантії дає поліс ОСЦПВ. Оформити автоцивілку в Києві можна у нас. Звертайтеся, допоможемо розрахувати і швидко зробимо поліс.
  Чи потрібна страховка ОСЦПВ водієві
  Так, без сумнівів. Ба більше, оформляти автоцивілку повинен кожен водій - це обов'язкова умова, продиктована законодавством України.
  За відсутність поліса передбачено штраф - 850 грн. Погодьтеся, простіше замовити автоцивілку в Києві онлайн, витративши кілька хвилин, ніж постійно оплачувати стягнення.

  Що покриває ОСЦПВ

  Наявність страхового поліса - це гарантія захисту водія від витрат коштів на компенсацію постраждалим у ДТП, якщо аварія трапилася з його вини. Автоцивілка покриває 2 статті витрат - на майно; на здоров'я і життя. У першому випадку страховка передбачає максимальну суму виплат до 160 тис. грн. У другому розмір більший - 320 тис. грн. Остаточну суму компенсації визначає незалежний експерт за певними коефіцієнтами і формулами в кожному індивідуальному випадку.
  Важливо зазначити, що дія автоцивілки не поширюється на покриття витрат на відновлення авто самого водія. Цю статтю витрат він оплачує самостійно. Але страховка ОСЦПВ у Києві, безсумнівно, потрібна, як і в інших містах України. Вона забезпечує надійний матеріальний захист у разі заподіяння шкоди внаслідок ДТП іншим учасникам дорожнього руху. До того ж, чим більша сума страховки на авто в Києві, тим надійніший захист, більше страхових випадків вона здатна покрити. Звертайтеся, проконсультуємо і допоможемо з оформленням.
  Збираючись купити автоцивілку, слід знати - зберігає легітимність виключно під час переміщення по Україні. Причому, можна купити страховку на авто в Києві і їздити в будь-які інші регіони країни, вона буде зберігати дієвість, і забезпечувати захист. Якщо в планах виїзд за кордон, то необхідний поліс іншого типу - Зелена карта. Вона забезпечує захист водієві за кордоном.

  Чому звертатися потрібно до нас

  Придбати автостраховку сьогодні необхідно кожному водієві. Тому питання з оформленням поліса є актуальним для багатьох автомобілістів поряд з іншим - у скільки він обійдеться. Ціна поліса автоцивілки в різних компаніях може істотно відрізнятися. Без переплат оформити його можна у нас. На сайті є калькулятор, щоб розрахувати вартість поліса самостійно. Достатньо ввести основні дані про транспортний засіб. Так ви можете переконатися у відсутності необґрунтованої переплати і отримати максимально прозору ціну автоцивілки.
  Якщо необхідна допомога з розрахунком або потрібна консультація - наші фахівці готові допомогти. Телефонуйте або залишайте заявку, щоб швидко купити страховку в Києві недорого, співробітники компанії зв'яжуться з вами для уточнення деталей.
  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання