• UA / RU
 • Автовикуп Tesla

  Заповніть заявку

  ПРОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

  Чому викуп авто довіряють нам?

  Вигідні умови!

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину.

  Економія грошей!

  З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

  Економія часу!

  З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

  Дізнайтеся його вартість зараз!

  01

  Дзвоніть нам або заповніть заявку

  02

  ЗУСТРІЧ У НАШОМУ ОФІСІ

  03

  ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ

  04

  МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК

  Викуп Tesla в Україні

  Ми займаємось викупом різних транспортних засобів. Хочете продати свою Теслу? Викуповуємо такі автомобілі! Працюємо з автовласниками не лише у Києві, а й інших населених пунктах країни. Організуємо швидкий автовикуп машини Tesla та гарантуємо, що ви отримаєте за неї чудову суму!

  Заповніть заявку
  +380 (99) 999-99-99

  Надішліть Заявку

  Автовикуп теслаСамостійно продати автомобіль — та ще завдання. А якщо йдеться про далеко не дешевий електромобіль Tesla, процес може затягнутися на довгі місяці. По-перше, це авто в Україні не таке поширене, як інші. Люди воліють купувати вживаний транспорт перевірених марок і моделей, які легко відремонтувати при необхідності в будь-якому сервісному центрі. По-друге, ціна становить десятки тисяч доларів. Для вторинного ринку це чимала сума. По-третє, багатьох автомобілістів насторожує складна, на перший погляд, електроніка. Традиційне оснащення їм ближче.

  Таким чином, продати Tesla може бути дуже і дуже складно.

  Ми пропонуємо відмінну альтернативу класичному продажу — автовикуп. Наша компанія придбає вашу Tesla і дасть за неї чудові гроші — до 95% від ринкової вартості! Це чудове рішення для автовласників, які хочуть терміново позбутися машини.

  Переваги послуги автовикупу

  Якщо порівнювати викуп авто Tesla та продаж на вторинному ринку, перший спосіб виграє. Тут переваги очевидні:

  • економія часу — не потрібно робити фотографії авто, складати оголошення та розміщувати їх на безлічі майданчиків, відповідати потенційним покупцям та зустрічатися з ними. Крім того, не потрібно навіть готувати машину до продажу. Компанія АВТОСТАР викупить вашу Tesla буквально за день;
  • безпека угоди — нерідко трапляються ситуації, коли покупці на вторинному ринку обманними шляхами позбавляють вас і грошей, і авто. Співпрацюючи з компанією, ви захищаєте себе від шахрайських дій, оскільки угода офіційна;
  • повний документальний супровід — договір оформляється із залученням юриста, тому все гарантовано прозоро і чесно. Вам не доведеться займатися паперовою тяганиною;
  • достовірна оцінка — ніхто навмисно не занижує ціну вашого авто, тоді як на вторинному ринку це типова практика «перекупів» і просто вульгарних покупців. Оцінювач АВТОСТАР детально огляне автомобіль та доведе вартість.

  Якщо вам знадобилося продати авто Tesla терміново, викуп також стане найбільш адекватним рішенням. На все піде до 1 дня.

  Як відбувається процес викупу Тесла

  Автовикуп нашої компанії здійснюється наступним чином:

  1. Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть за вказаним номером. Повідомте менеджеру про те, який автомобіль хочете продати. Для попередньої оцінки нам знадобиться кілька фото та основна інформація щодо транспортного засобу.
  2. Домовляємося про зустріч із оцінювачем. У обумовлений день ви приганяєте авто на заздалегідь обговорене місце. Оцінювач оглядає стан транспортного засобу та називає остаточну суму, яку ми можемо запропонувати за Теслу.
  3. Підписуєте договір у разі згоди. Якщо сума влаштовує, ми розпочинаємо оформлення документів. Вам залишається вивчити та підписати договір купівлі-продажу.

  Суму віддамо готівкою на місці або розрахуємось у будь-якому відділенні банку. Звертаємо вашу увагу на те, що для здійснення викупу Tesla необхідно надати документи на авто, ваш паспорт, генеральну довіреність (якщо ви не власник) та свідоцтво про реєстрацію (якщо ще не зняли машину з обліку).

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання