Доставка авто зі США

Відправити заявку

Ми пропонуємо послуги з пошуку та придбання автотранспорту на аукціонах США

Бажаєте замовити авто із США?

Ми допоможемо Вам здійснити мрію!

Наш менеджер підбере кілька відповідних варіантів авто і зв’яжеться з Вами найближчим часом

Як відбувається процес покупки?

Схема роботи
01

Підбір автомобіля

Підбір та ретельна перевірка історії автомобіля перед покупкою.

02

Купівля авто

Беремо участь в онлайн торгах від вашого імені та купуємо автомобіль, згідно з доступним бюджетом

03

Оформлення документів

Оформлення документації для транспортування купленого авто

04

Доставка авто

Контейнерна доставка автомобіля до України. Наші логісти запакують і доставлять авто цілим та неушкодженим

05

Задоволений клієнт

Через 6-9 тижнів ви отримуєте свій новий автомобіль, вже в Україні

06

Безпека клієнта

Страхуємо Ваше авто на всіх етапах взаємодії та надаємо гарантію

Аукціони з якими ми працюємо

Компанія AUTO-STAR здійснює купівлю та транспортування техніки з аукціонів США. З нами ви зможете вигідно купити автомобіль у Америці. Завдяки закону 3251 на купівлі БУ авто із США можна заощадити до 50% від його вартості порівняно з ціною в Україні.

Заповніть заявку
+380 (99) 999-99-99

Надішліть Заявку

Чому купівлю авто у США довіряють нам?

Вигідні умови!

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину.

Економія часу!

З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

Економія грошей!

З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

Доставка авто зі США від компанії AUTO-STAR

Доставка авто из США
Скільки можна заощадити, якщо купити автомобіль в Америці та доставити його до України? За підрахунками експертів, це приблизно 10000 доларів. Набагато дешевше обійдеться купівля та доставка авто зі США, ніж придбання аналогічної моделі у нашій країні. Але тут є проблема: як вирішити такі складні питання?

Кращий варіант – звернутися до AUTO-STAR. Ми знаємо все про автомобільні ринки не лише України, а й зарубіжжя. Допоможемо з вибором, покупкою та доставкою авто. Гарантуємо максимальну компетентність у вирішенні всіх нюансів.

Що потрібно знати про доставку

Покупка машини – це лише вершина айсбергу. Потрібно ще правильно пригнати авто зі США до України. Американською територією машини доставляють переважно автотранспортом – залізничні мережі тут настільки розвинені. Відповідно, на розцінки за доставку впливає відстань між місцем знаходження авто та портом. Значення мають і розміри автомобіля.

Дізнатися, скільки коштує доставка машини зі США, ви завжди можете у нашого менеджера. Ми також проконсультуємо з питань оформлення. Орієнтовний термін доставки – 30 днів та більше. Ще кілька діб заберуть портові послуги та розмитнення.

Під час прибуття в порт проводяться митні процедури очищення. Під час розмитнення оплачуються:

  • послуги митного оформлення;
  • мито – 10% від ціни машини;
  • акциз – розраховується на основі року випуску автомобіля, обсягу двигуна та інших параметрів;
  • ПДВ – 20% від вартості авто, митного збору та податкової ставки.

Враховуйте те, що найвигідніший акциз поширюється на авто з бензиновим та дизельним двигуном об'ємом до 3 та 2.5 л відповідно. Але загалом ви можете вибрати будь-яку машину. Організуємо доставку авто зі США до України з дотриманням усіх вимог.

Вибирайте надійного партнера

Компанія AUTO-STAR допомагає автоаматорам з покупкою та доставкою авто з Америки та інших країн. Працюємо більше 10 років, постійно вивчаємо актуальні закони, що гарантує грамотний підхід до вирішення всіх питань. Визначте свої побажання щодо марки, моделі, комплектації авто, а наші співробітники підшукають на аукціонах відповідний варіант. При цьому обов'язково проводимо інспекцію історії з VIN-коду. Ви отримуєте надійний транспортний засіб на замовлення.

Звертайтеся до фахівців і дізнайтеся, як пригнати автомобіль і що для цього потрібно. Детально проконсультуємо та допоможемо у вирішенні всіх цих питань.

Поверніть у вертикальне положення