• UA / RU
 • Sport class Автомобілі
  Викуп
  Sport class Автомобілі
  Продаж
  Sport coupe Автомобілі
  Пригон
  VIP class Автомобілі
  Кредит
  Premium Автомобілі
  Обмін
  Sport Class Автомобілі
  Кредит
  Nissan gt-r Автомобілі
  Авто
  Nissan gt-r Автомобілі
  Авто
  Europe USA Korea Підбір авто

  AUTO-STAR – завжди максимальний результат

  ПРОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

  Оцініть авто Продайте вигідно

  AUTO-STAR – завжди максимальний результат

  АВТОВИКУП ВИГІДНІ УМОВИ!

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину за ринковою вартістю.

  АВТОВИКУП ЕКОНОМІЯ ГРОШЕЙ!

  З нами Вам не потрібно витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців. Автовикуп у Києві може бути оформлений у день звернення.

  АВТОВИКУП ЕКОНОМІЯ ЧАСУ!

  З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну авто в будь-якому стані, заощадивши величезну кількість часу.

  Автовикуп у Києві

  Компанія AUTO-STAR проводить швидкий викуп авто, допомагає клієнтам продавати, купувати, обмінювати транспортні засоби, надійно, безпечно і без зайвого клопоту. Вам не потрібно витрачати свій час на процедури, які можна передати грамотному посереднику. Довірте авто викуп співробітникам нашої компанії та зосередьтеся на важливіших завданнях, поки ми вирішуємо ваші питання.

  Терміновий автовикуп у Києві та області

  Наша команда цінує репутацію компанії та намагається створити найкращий сервіс на ринку Києва. Допомагаємо клієнтам у різноманітних ситуаціях:

  • організовуємо терміновий викуп авто у кількох містах. Доступна безкоштовна стоянка;
  • купуємо машини з пробігом дистанційно;
  • вибираємо, приганяємо машини за персональними замовленнями;
  • вирішуємо питання щодо оформлення договорів купівлі-продажу автомобілів;
  • надаємо можливість взяти авто в кредит, якщо немає всієї суми на руках;
  • займаємося питаннями страхування.

  На сьогодні існує багато варіативних рішень щодо вигідного продажу автомобілів, серед яких найбільш зручним є терміновий автовикуп. Київ належить до міст, де така послуга надається у повному обсязі. Звертайтеся до AUTO-STAR, і ми обов'язково допоможемо вирішити всі Ваші проблеми з автомобілем.

  Як відбувається терміновий викуп авто у Києві

  Терміновий викуп авто – практична послуга, що дає змогу продати транспортний засіб. Такий спосіб продажу дуже затребуваний, оскільки власник може в максимально стислий термін отримати на руки бажану суму за автомобіль. У деяких випадках оформити автовикуп дорого можна лише за кілька годин. І сюди входить процедура оцінки транспортного засобу, підписання всіх документів

  Співробітники AUTO-STAR допоможуть вам із продажем автомобіля та оперативно вирішать питання з оформленням угоди. Ви одразу отримаєте всю суму за машину.

  Викуп авто заощаджує ваш час, немає необхідності розміщувати оголошення, відповідати на дзвінки потенційних покупців, зустрічатися з ними та показувати машину. Поїздки на авторинок також не потрібні. Такий продаж часто тягнеться тижнями, а то й місяцями. З послугою викуп автомобілів ви впораєтеся набагато швидше. Це чудове рішення для тих, кому потрібно терміново продати ваш автомобіль або просто хочеться поміняти старий транспортний засіб на новий.

  Терміновий автовикуп після ДТП

  Ми викуповуємо різні авто, навіть биті або з поломками, і для цього ми маємо послугу викуп авто після дтп. Наша компанія є гарантом безпечної угоди між вами та нашою компанією. Всім процесом займається співробітник, ви тільки при переоформленні автотранспорту ставите підпис. Якщо у вас авто знаходиться в аварійному стані та у вас немає засобів для його ремонту, вам потрібно викуп аварійних автомобілів. Якщо ваша машина знаходиться в кредиті і у вас не вистачає коштів, щоб погасити, вам пропонуємо автовикуп кредитних авто із закриттям банківського кредиту. Залишок коштів за авто виплачуємо вам коли все буде вирішено банківські установи та машина знята з обліку.

  Причини вибрати нашу компанію

  Фахівці AUTO-STAR допоможуть вам у вирішенні різноманітних питань з покупкою, пригоном та продажем авто. Беремо він всі завдання, від оцінки транспортного засобу до підготовки документації. Викуп автомобіля здійснюється в офісі або в іншому зручному для вас місці. Гарантуємо, що оцінку авто буде проведено адекватно і правильно, а в юридичній чистоті угоди сумніватися не доведеться. Крім того, відповідаємо за збереження конфіденційності.

  Співпрацюючи з нашою організацією, ви отримуєте низку переваг:

  • швидке вирішення проблеми. Оформляємо автовикуп автомобілів терміново та дорого. Кожен співробітник AUTO-STAR досконало розуміється на своїй справі, знаходить підхід до кожного клієнта та враховує все до єдиної вимоги;
  • Реальна оцінка авто, Ми оцінюємо кожен автомобіль індивідуально. Ми намагаємося зробити ціну задовільною для обох сторін угоди.
  • Продаж за 24 години. Ми надаємо можливість завершити авто викуп у день першого контакту.
  • Достойне обслуговування та комфортне розташування. Філії є у ​​кількох містах країни: Києві, Черкасах, Кропивницькому, Чернігові, Тернополі. Всі знаходяться в районах з гарною транспортною розв'язкою, так що дістатися буде не складно;
  • найкращі пропозиції на ринку. Ми прагнемо зробити все, щоб вам було комфортно продавати, купувати чи обмінювати автомобілі.

  Автовикуп у Києві та по Україні – що займається АUTO-STAR. Ми допомагаємо автовласникам здійснити цю процедуру вкрай швидко і отримати зрештою дуже хороші гроші. Фахівці оформлять Ваше замовлення та запропонують гідну ціну, після чого питання про те, як швидко продати машину, більше не турбуватиме Вас.

  Для оформлення операції автовикуп у Києві, Вам знадобляться такі документи:

  • техпаспорт на автомобіль (ПТС);
  • свідоцтво про реєстрацію автомобіля (якщо автомобіль не знято з обліку);
  • генеральна довіреність (якщо Ви не є власником автомобіля);
  • особистий паспорт власника автомобіля.

  Клієнти з усієї України довіряють нам, і багато хто з них повертається з проханням – продати авто, швидкий автовикуп. Ми робимо все, щоб це рішення було продуманим та вдалим. Ми пропонуємо зручні кредити та лізинг. Не соромтеся звертатися до наших спеціалістів за телефоном або в одну з наших філій.

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання