• UA / RU
 • Пригнати авто з Бельгії

  Заповніть заявку

  Ми пропонуємо послуги з пошуку та придбання автомобілів з БЕЛЬГІЇ

  15 річний досвід
  AUTO-STAR
  AUTO-STAR
  ВИГІДНА
  ВИГІДНА
  І НАДІЙНА
  І НАДІЙНА
  ДОСТАВКА
  ДОСТАВКА
  З Бельгії
  З Бельгії
  Підбір авто
  Пригін та оформлення

  Як відбувається процес покупки?

  01

  Підбір автомобіля

  Підбір та ретельна перевірка історії автомобіля перед покупкою.

  02

  Купівля авто

  Від Вашого імені купуємо автомобіль у будь-якій країні Європи згідно з доступним бюджетом.

  03

  Оформлення документів

  Оформлення документації для транспортування купленого авто

  04

  Доставка авто

  Доставка автомобіля до України. Наші логісти доставлять авто цілим та неушкодженим.

  05

  Задоволений клієнт

  Через 2-7 днів ви отримуєте свій новий автомобіль, вже в Україні.

  06

  Безпека клієнта

  Страхуємо Ваше авто на всіх етапах взаємодії та надаємо гарантію

  Бажаєте замовити авто з Бельгії?

  Ми допоможемо Вам здійснити мрію!

  Наш менеджер підбере кілька відповідних варіантів авто і зв’яжеться з Вами найближчим часом

  Заповніть заявку
  +380 (99) 999-99-99

  Надішліть Заявку

  Нам Довіряють

  Вигідні умови!

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати Вашу машину.

  Економія грошей!

  З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

  Економія часу!

  З нами Вам не потрібно витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від потенційних покупців

  Купити авто з Бельгії з компанією AUTO-STAR
  Авто з Бельгії

  Автомобілем із Європи вже нікого не здивувати. В Україні активно купують машини з розмитненням з-за кордону, оскільки вони коштують у рази дешевше, стан у більшості випадків добрий. Але все ж таки багато хто не наважується на таке придбання. І дарма, адже пригнати те саме авто з Бельгії можна простіше простого, якщо звернутися до надійного посередника.

  Наша компанія надає такі послуги. Допомагаємо у виборі, купівлі та прогоні авто з Бельгії та інших європейських країн. Займаємось оформленням документами від та до. По суті, вам ні про що не доведеться дбати. Тільки визначте бажану марку та модель машини, комплектацію, встановіть цінову планку. Всім іншим візьмуться співробітники АВТОСТАР.

  Чому не варто робити все самому

  Покупка оригінальних авто в Бельгії пов'язана з багатьма складнощами. Якщо ви вирішите пригнати машину самостійно, будьте готові до таких проблем:

  1. Покупка автомобіля з рук – справа ризикована. Якщо у своєму місті ви знаєте СТО, орієнтуєтеся на ринку, то в чужій країні доведеться зіткнутися з труднощами.
  2. Гнати авто з Бельгії вигідно тим, хто може сам поїхати в цю країну і зробити угоду. А для цього потрібно як мінімум знати мову та розуміти особливості місцевого авторинку.
  3. Сама доставка автомобіля досить складна. Доведеться провести в дорозі кілька днів, вирішити всі супутні питання. Якщо ви не знаєте про тонкощі їзди в інших країнах, ПДР, можуть виникнути проблеми.

  Очевидно, що подібних експериментів краще не проводити. Заручіться підтримкою посередника і просто чекайте на пригін автомобіля. Фахівці AUTO-STAR зроблять все під ключ і допоможуть купити машину в Бельгії, позбавивши вас додаткових клопотів.

  Як ми працюємо

  Якщо вам потрібно придбати автомобіль у Європі, допомогти з пригоном машини або оформленням документів, сміливо звертайтесь до нашої команди. Надаємо повний комплекс послуг. Поетапна робота включає такі дії:

  • консультація щодо вибору;
  • пошук авто в Бельгії серед найбільш вигідних пропозицій;
  • спілкування з продавцем;
  • вирішення питань з паперами;
  • вибір дати огляду машини;
  • резервування автомобіля до приїзду.

  Співробітник AUTO-STAR вирушає до Бельгії та оглядає вибрану вами машину. Оцінюємо стан фарбування, цілісність та справність електроніки і т. д. Переконавшись у належній якості авто, приступаємо до оформлення документації. Після пригону машини до України допомагаємо з отриманням сертифікату Євро 5.

  Більшість покупців обов'язково цікавиться вартістю розмитнення авто з Бельгії. Тут немає фіксованих цін, оскільки вони складаються з кількох факторів:

  • ПДВ (податок на додаткову вартість);
  • акциз – розраховується на основі типу авто та його параметрів;
  • митне оформлення;
  • ввізне мито.

  У жодному разі не сумнівайтеся, що загальні витрати на купівлю машини з Бельгії будуть нижчими, ніж якщо брати авто в Україні. Тому звертайтеся до нашої компанії та заручіться допомогою професіоналів.

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання