• UA / RU
 • Пригнати Авто з США

  Заповніть заявку

  Ми пропонуємо послуги з пошуку та придбання авто на аукціонах США

  15 річний досвід
  AUTO-STAR
  AUTO-STAR
  ВИГІДНА
  ВИГІДНА
  І НАДІЙНА
  І НАДІЙНА
  ДОСТАВКА
  ДОСТАВКА
  Зі США
  Зі США
  Підбір авто
  Пригін та оформлення

  Як відбувається процес покупки?

  01

  Підбір автомобіля

  Підбір та ретельна перевірка історії автомобіля перед покупкою.

  02

  Купівля авто

  Від Вашого імені купуємо автомобіль у будь-якій країні Європи згідно з доступним бюджетом.

  03

  Оформлення документів

  Оформлення документації для транспортування купленого авто

  04

  Доставка авто

  Доставка автомобіля до України. Наші логісти доставлять авто цілим та неушкодженим.

  05

  Задоволений клієнт

  Через 2-7 днів ви отримуєте свій новий автомобіль, вже в Україні.

  06

  Безпека клієнта

  Страхуємо Ваше авто на всіх етапах взаємодії та надаємо гарантію

  Бажаєте замовити авто зі США?

  Ми допоможемо Вам здійснити мрію!

  Наш менеджер підбере кілька відповідних варіантів авто і зв’яжеться з Вами найближчим часом

  Заповніть заявку
  +380 (99) 999-99-99

  Надішліть Заявку

  Нам Довіряють

  Вигідні умови!

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати Вашу машину.

  Економія грошей!

  З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

  Економія часу!

  З нами Вам не потрібно витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від потенційних покупців

  Купити авто зі США з компанією AUTO-STAR

  АВТО З США
  Для багатьох вітчизняних водіїв купити авто із США є нездійсненною мрією. І вся проблема в тому, що вони не можуть знайти надійного помічника. Компанія AUTO-STAR займається всіма питаннями, пов'язаними з покупкою та доставкою авто з-за кордону. Якщо вам до душі машини з Америки, звертайтеся до нашої команди і вже незабаром обкатуйте свого нового залізного коня. Ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту. У результаті ви отримаєте бажаний автомобіль за реально доступною для вас ціною.

  Чому автомобілі з Америки дешевші

  Низька ціна найчастіше насторожує. Відразу з'являються думки про погану якість, проблеми з документами та інші «підводні камені». Насправді приваблива вартість машин із США цілком обґрунтована.

  В Америці найбільший світовий авторинок. Тут за рік продається близько 18 000 000 легковиків на рік. Наприклад, Ford купує приблизно 1,6 автомобіліста. Автомобілі Toyota і Honda віддає перевагу 2,4 млн і 1,6 млн американців відповідно. Із цього випливає очевидна проблема конкуренції між виробниками. У таких умовах доводиться ставити низькі ціни та робити машини доступними.

  Так що сміливо наважуйтеся на авто з Америки. Жодних хитрощів у плані вартості немає.

  Особливості вибору та доставки

  Найпопулярніший спосіб купівлі транспорту в США –ndash; відвідування аукціону. Сюди потрапляють авто, які побували у ДТП або з різних причин було конфісковано. На аукціонах є різні марки у різному стані. Деякі авто сильно пошкоджені та коштують копійки. На інших є лише пара подряпин, з якими за півгодини впораються у будь-якій СТО.

  Тепер щодо того, як замовити машину. Для початку вам потрібно зайнятися пошуком. Виберіть модель, назву, комплектацію та інші установки. Далі на аукціоні оплачуються збори та оформлюються документи.

  Після того, як купити автомобіль формально вдалося, вам залишається чекати на доставку. Морські перевезення займають близько 45 днів. Потім слідує митне очищення та підготовка документів для передачі автомобіля клієнту. На це йде ще приблизно 2 тижні. Загалом від моменту придбання до моменту отримання авто проходить до 3 місяців. З огляду на всю вигоду, доцільність замовлення машини з Америки цілком очевидна.

  Допомога професіоналів – відмінний результат

  Для того, щоб привезти авто зі США до України, потрібно знати безліч нюансів. Не покладайтеся на удачу або першу рекламу, що трапилася. Довірте всі турботи справжнім фахівцям.

  Команда AUTO-STAR вирішить ваші питання, пов'язані з покупкою та доставкою авто з Америки. Ми допомагаємо автомобілістам у різних ситуаціях. Грамотно оформимо договори, надамо послуги кредитування та страхування. Тут на вас чекає комплекс послуг та приємні враження від співпраці.

  Дізнайтеся вже зараз у нашого представника всі нюанси. Допоможемо кожному в Україні купити гарне авто зі США.

  Поверніть у вертикальне положення
  Анастасія Безкоштовна консультація
  00:00
  Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


  Задати питання