Автовикуп у Одесі

Відправити заявку

Чому викуп авто довіряють нам?

Вигідні умови!

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину.

Економія грошей!

З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

Економія часу!

З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

Дізнайтеся його вартість зараз!

01

Дзвоніть нам або заповніть заявку

02

ЗУСТРІЧ У НАШОМУ ОФІСІ

03

ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ

04

МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК

Викуп авто в Одесі

Раніше, щоб продати машину, її потрібно було возити на авторинок і протягом тривалого часу чекати на хорошого покупця. Причому, це очікування могло зайняти місяці часу. Сьогодні вирішити цю проблему можна дуже просто. Йдеться не про продаж в інтернеті: на це також потрібен час та величезна кількість зусиль. До того ж, усе може не добре закінчитися. Сучасні водії вдаються до такої популярної послуги як викуп авто в Одесі. Вона дозволяє швидко і успішно реалізувати свою машину і отримати за неї гідні гроші.

Заповніть заявку
+380 (99) 999-99-99

Надішліть Заявку

Замовити послугу викуп автомобіля в Одесі

Автовикуп у ОдесіКомпанія AUTO-STAR спеціалізується на продажу, купівлі та обміні машин з пробігом, у чому процвітає вже 10 років. Ми приймаємо різні види транспорту:

  • биті машини внаслідок аварії;
  • транспортні засоби, взяті в кредит;
  • машини б/в, що знаходяться в неробочому стані.

Вам не потрібно буде докладати великих зусиль, щоб залучити потенційного покупця, займатися реставрацією машини, продумувати процес її евакуації, шукати експерта у місті Одеса, переоформлювати документи. Ви просто займатиметеся своїми повсякденними справами, а наші фахівці забезпечать все необхідне:

  • оглянуть та оцінять ваш автомобіль;
  • евакуюють його;
  • оформлять потрібні папери;
  • знімуть ТС з обліку.

Ми обговоримо з вами місце та час зустрічі, який підходить вам. Якщо вас все влаштує, ми швидко з вами розрахуємось. Зазвичай вартість уживаних авто становить близько 95% реальної ціни. Оформити терміновий викуп авто в Одесі простіше простого. Для цього заповніть форму, представлену у нас на сайті, і наш спеціаліст з вами зв'яжеться протягом п'яти хвилин.

Чому нам довіряють автовикуп в Одесі

За 10 років успішної діяльності компанія зарекомендувала себе з найкращого боку. Незмінними принципами нашої роботи є:

  1. Професіоналізм. Штат співробітників складається з кваліфікованих фахівців, які мають величезний досвід у автомобільній сфері.
  2. Довгі роки роботи забезпечили можливість надавати якісний сервіс. Наші клієнти — це також і наші партнери, з якими ми прагнемо завжди налагодити добрі стосунки. Ми знайдемо підхід до кожного.
  3. Прозорість нашої діяльності завойовує довіру та бажання з нами співпрацювати.

З компанією AUTO-STAR здійснити автовикуп в Одесі просто та приємно. Вся інформація про наших клієнтів є строго конфіденційною, що забезпечує належний рівень надійності та безпеки.

Поверніть у вертикальне положення