Марка
Модель
Тип кузова
Місто
Коробка
Виберіть рік
За ціною
Знайдено авто: 7
Знайти авто

Попит на автомобілі Daewoo високий на автомобільному ринку, оскільки вони доступні за ціною та вимагають мінімального обслуговування. Цей корейський бренд завоював популярність серед українців. Auto-star.ua надає зручну платформу для пошуку вживаних автомобілів Daewoo з простим і зручним інтерфейсом.

Автомобілі Daewoo – моменти слави на українських дорогах

Автомобілі корейського виробника цінувалися українцями багато років, і їх можна було побачити практично на кожній вулиці. Пік їхньої популярності припадає на рубіж 90-х та 00-х років. В основному ми інвестували у такі моделі, як Lanos, Matiz. Недарма в нашій країні зросла їхня популярність. Вони проводились у рамках корейсько-української кооперації. Завдяки цьому українці могли купувати легкові автомобілі Daewoo за вигідною ціною. Ще одна перевага, якою володіють автомобілі Daewoo, вартість їх обслуговування невелика. Крім того, вони не є важкими транспортними засобами і маневреними на дорозі. Це чудове рішення для людей, які в основному пересуваються міськими вулицями. Низьку ціну можна було підтримувати, зберігаючи вірність простої конструкції та обладнання, не напханого електронікою. Машини рідко ламаються, а якщо і потребують ремонту, то запчастини на них не дорогі.

Автомобілі Daewoo цінуються за високий рівень безпеки, простоту конструкції та надійність. До цього дня на вторинному ринку можна купити вживані автомобілі Daewoo , які мають багаторічну історію.

Автомобілі Daewoo – зразкові моделі

Легкові автомобілі Daewoo увійшли в історію як культові, надійні, безпечні та недорогі. Хоча бренд більше не функціонує так, як у 1990-х роках, ви все ще можете купувати моделі автомобілів, які продаються як вживані автомобілі Daewoo.

  • Daewoo Lanos – одні вважають міським автомобілем, інші – компактним. Безперечно, Lanos підкорив українські дороги та завоював серця водіїв. Вперше представлений 1997 року як перша модель, заснована на розробках Opel. Автомобіль доступний у кількох варіантах. Це тридверний, п'ятидверний хетчбек та класичний седан. Виробник дозволив покупцям вибрати одну з кількох версій двигуна: 1.4 8V, 1.5 8V, 1.6 16V. Також було створено двигун об'ємом 1,5 літра — у версії із шістнадцятьма клапанами. автомобіль Деу отримав оновлений зовнішній вигляд та внутрішнє оздоблення. Змінено, наприклад. кришка багажника чи форма фар. Ланос оцінили не лише покупці, а й автомобільні критики. Вона була набагато популярнішою за аналогічну модель від Fiat (Siena).
  • Daewoo Matiz - це невеликий, типовий міський автомобіль. Matiz випускався у 1998-2008, 1998-2011 роках у Південній Кореї, а також на польському заводі FSO у період з 2004 по 2007 рік. Модель має три покоління. Раніше його часто можна було зустріти українськими дорогами. автомобіль Деу є ідеальним транспортним засобом для пересування міським простором. Невеликі габарити та досить потужний двигун дозволяють вести маневрену та динамічну їзду. Усередині ви не знайдете складні мультимедійні гаджети. Запчастини на Матіз не дорогі, тому його експлуатація не потребує великих витрат.

Чому варто вибрати автомобіль Daewoo

Вживані автомобілі Daewoo цінують насамперед новачки. По-перше, це невеликі вкладення для першого авто. По-друге, вживані автомобілі Daewoo не дорогі в експлуатації. По-третє, автомобіль Daewoo не найбільший за своїми габаритами. Представлені сьогодні на ринку моделі досить компактні, тому вони не мають проблем із пересуванням навіть по завантажених дорогах.

Якщо ви думаєте про купівлю автомобіля Daewoo, ми будемо раді вам допомогти. Все, що вам потрібно зробити, це ознайомитись із пропозицією нашого каталогу авто або звернутися за допомогою до наших досвідчених консультантів. Вони обов'язково допоможуть підібрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

Поверніть у вертикальне положення
Олег Безкоштовна консультація
00:00
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


Задати питання