Марка
Модель
Рік випуску
Тип кузова
Коробка
Місто
За ціною
Знайдено авто: 1197
Знайти авто

Оголошення про продаж бу авто з пробігом в м. Київ

Угода купівлі-продажу авто може бути вигідною для обох сторін, використовуючи можливості сервісу AutoStar. Для покупця — це шанс за невеликі гроші стати власником надійного автомобіля у співвідношенні ціна-якість. Продавець же зможе швидко і без проблем реалізувати транспорт на самих чесних умовах.

У чому переваги вживаного авто

Сьогодні купити вживане авто набагато резонніше, ніж звернутися до офіційного дилера, оскільки часом завищена ціна в автосалонах не виправдовує вкладення. Так, лише за перший рік експлуатації легковик втрачає у вартості від 10 — 20%. А у разі комерційного використання (наприклад, у таксі) — до 40%. При чому, чим дорожче авто, то швидше воно дешевшає. Якщо автомобіль хочете купити з рук, щоб він відслужив свої гроші та приніс користь водієві, робіть ставку на лідерів галузі зі світовим ім'ям.

За якими критеріями вибирати авто

Столичний авторинок пропонує безліч варіантів під будь-які запити та бюджет. Однак підібрати транспорт без «підводних каменів» буває не так вже й просто. Отже, як авто вибрати мешканцю Києва — на що звернути увагу:

  • Середньоринкова вартість;
  • Технічний та візуальний стан ТЗ;
  • Пробіг;
  • Історія авто у Києві та його нинішнього власника;
  • Чек обслуговування машини.

З AutoStar купити та продати авто — легко

AutoStar — один з найбільших майданчиків з продажу автомобілів в Україні. Це своєрідний онлайн-базар, де можна підібрати машину своєї мрії. У каталозі представлені перевірені екземпляри різних моделей під будь-які критерії клієнтів. Щодня сайт оновлюється новими оголошеннями, що гарантує користувачам широкий світогляд при підборі. Використовуючи наші фільтри (марка, модель, рік випуску авто), ви за лічені секунди ознайомитеся з усіма цікавими автомобілями.

Проте це не весь спектр опцій сервісу. Функціонал сайту — готове рішення для автовласників, від пошуку конкретної машини до її страхування.

Наше основне завдання — допомогти українцям у проведенні безпечних операцій із транспортом за максимально короткий термін, запропонувавши найприйнятніший тип співпраці. Таким чином, будь-який клієнт (чи то покупець, чи продавець), зможе закрити питання, де продати або купити авто в Києві та області без додаткових фінансових вкладень та витраченого часу. З нами вибрати вживане авто простіше простого!

Поверніть у вертикальне положення
Олег Безкоштовна консультація
00:00
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


Задати питання