Марка
Модель
Тип кузова
Місто
Коробка
Виберіть рік
За ціною
Знайдено авто: 3
Знайти авто

Чому варто вибрати автомобіль Cadillac

Cadillac відомий своїм непохитним дизайном, передовими технологіями та високими експлуатаційними характеристиками, що відображають статус власника. Будучи другим за престижністю американським виробником після Buick, автомобілі Cadillac мають великий попит. Auto-star.ua пропонує широкий вибір моделей бу автомобілів Cadillac за різними цінами, з додатковою перевагою ведення переговорів з продавцями.

Автомобілі Cadillac

Cadillac - культовий бренд в історії автомобілебудування. Практично кожен автолюбитель мріє про власний екземпляр, на якому можна було б проїхати кілометри назустріч сонцю, що сходить. Характерна лінія кузова нерозривно нагадує автомобільну промисловість США. Сам бренд був заснований у 19 столітті, а саме у 1890 році. Його творцем був Генрі Ліланд, який володів невеликою майстернею в Детройті. Спочатку він займався виробництвом парових двигунів, а пізніше зайнявся виробництвом бензинових двигунів. Всі вони вели човни в рух. Тим часом, в 1899 Генрі Форд заснував свою першу автомобільну компанію в Детройті, яку зрештою передав Ліланду.

У 1902 році його підтримали Вільям Мерфі та Лемюель Боуен, які відмовилися від співпраці з Фордом на користь Леланда. Власник DAC намагався зацікавити інвесторів двигуном, який не цікавив Oldsmobile, але не лише. Також у нього виникла ідея створення власної автомобільної марки – Cadillac. Назва була пов'язана з Антуаном де ла Мотом Кадиллаком, який на початку 18 століття заснував Villeвід Вузького — місто, яке згодом стало могутнім Детройтом. Ідея сподобалася інвесторам, і в 1903 році з заводу зійшов перший автомобіль Cadillac Model A, який міг похвалитися одноциліндровим двигуном потужністю 10 к.с.

У наступні роки компанія зосередилася на розвитку. І це окупилося. У 1909 році Cadillac вперше використовував чотирициліндровий двигун, і бренд був придбаний General Motors. Незабаром розпочалося великосерійне виробництво. У пропозиції компанії були автомобілі з електричним освітленням та стартером. Також було створено ще одне нововведення - восьмициліндровий V-подібний двигун, що працює на бензині потужністю 71 л. Під час Другої світової війни автомобілі Cadillac перестали випускатись, але марка не зникла. Виробництво було відновлено після війни.

Автомобілі Cadillac - модельний ряд

Cadillac в даний час виробляє легкові автомобілі та позашляховики. Їх важко дістати на європейському ринку, тому вони є надзвичайно цінним видобутком. Вживані автомобілі Cadillac - це перлини, якими хвалиться кожен власник. На даний момент ви можете купити не тільки історичні моделі, а й вироблені на даний момент.

  • Cadillac CT4 — побачив світ у травні 2019 року. Це Кадилак середнього класу. Ця модель має ту ж платформу, що і представлений у той же час CT5. Обидві машини мають однакову панель приладів. Автомобіль має спортивний характер і водночас потужний турбований двигун потужністю 320 л. Під капотом чотири циліндри об'ємом 2,7 літра.
  • Cadillac CT5 - автомобіль був розроблений одночасно з CT4. Він також був представлений у 2019 році. Порівняно з ним він елегантний, адже це Кадилак вищого класу. Автомобіль повинен був витіснити два седани, які ми могли бачити у стайні Cadillac – CTS та XTS. За допомогою цієї моделі бренд хотів змінити та освіжити свій стиль. Від хромованих ґрат відмовилися, встановили більш тонкі фари.
  • Cadillac CT6 - розкішна версія Cadillac. Випускається із 2015 року. Легкові автомобілі Cadillac CT6 стали флагманом американської класики. Цікаво, що автомобіль значною мірою зроблений з алюмінію і заснований на плиті General Motors Omega. Наразі виробництво моделі перенесено до Китаю.
  • Cadillac XT4 — позашляховик середнього розміру, вперше представлений у 2018 році. Це найменший із сімейства позашляховиків у пропозиції бренду. Це легкові автомобілі Cadillac , стиль яких відповідає останнім тенденціям. Вони оснащені характерними подовженими фарами. Усередині можна знайти сучасну мультимедійну консоль і прилади, що легко читаються. Це автомобілі, які відмінно підходять як сімейний транспорт, як для їзди містом, так і бездоріжжям.
  • Cadillac XT5 – позашляховик вищого класу, який пропонується виробником з 2016 року. У базовій версії покупець отримує бензиновий двигун V6 об'ємом 3,6 літри. Під капотом 310 л. Автомобіль має 8-ступінчасту коробку передач. Для нього характерне сучасне рішення – точне електронне перемикання передач.

Чому варто вибрати автомобіль Cadillac

 Вживані автомобілі Cadillac - безперечні королі доріг і вічна класика, яку жадає кожен автолюбитель. Незалежно від того, чи потрібна вам версія прямо з 60-х або сучасна, є добрі шанси знайти її в нашому каталозі автомобілів.

Марка завжди радувала своєю характерною лінією кузова. Вживані автомобілі Cadillac ідеально підходять як для далеких поїздок, гарантуючи комфортну їзду, так і для їзди міськими дорогами.

Якщо вам потрібні певні автомобілі Cadillac, будь ласка, зв'яжіться з нами. Наші досвідчені консультанти будуть раді допомогти вам підібрати автомобіль, який відповідає всім вашим вимогам.

Поверніть у вертикальне положення
Олег Безкоштовна консультація
00:00
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти Вам?


Задати питання