Автовикуп у Боярці

Відправити заявку

ПРОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

Чому викуп авто довіряють нам?

Вигідні умови!

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину.

Економія грошей!

З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

Економія часу!

З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

Дізнайтеся його вартість зараз!

01

Дзвоніть нам або заповніть заявку

02

ЗУСТРІЧ У НАШОМУ ОФІСІ

03

ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ

04

МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК

Викуп авто у Боярці

Що робити, якщо потрібно терміново продати авто? Є різні варіанти: подати оголошення на декількох майданчиках, запитувати знайомих та сусідів, дати клич у соцмережі на своїй сторінці. Але навряд чи якийсь із цих способів дозволить вирішити питання із продажем у терміновому порядку. Є чудова альтернатива — викуп авто у Боярці. Ця послуга передбачає співпрацю з компанією як покупець. Плюс у тому, що автовласник не спантеличується питаннями оформлення договору. Все перебирає покупець. Ви тільки надаєте авто для оцінки (у вашій присутності), роздумуєте над запропонованою сумою та погоджуєтеся або відмовляєтесь від продажу.

Заповніть заявку
+380 (99) 999-99-99

Надішліть Заявку

Як відбувається співпраця з АВТОСТАР

Викуп авто у БоярціНасамперед залиште заявку через спеціальну форму на сайті або наберіть телефон для консультації у менеджера. Після обговорення деталей вирішимо щодо оцінки машини. У обумовлений день ви зустрічаєтеся з фахівцем, і він оглядає транспортні засоби на наявність прихованих пошкоджень. З урахуванням стану авто буде запропоновано ціну. До речі, вона залежить від низки факторів:

  • марка та модель б/в машини;
  • пробіг;
  • технічний стан та ін.

Якщо умови вас влаштовують, ми розпочинаємо оформлення термінового викупу авто у Боярці. Укладаємо договір купівлі-продажу та за необхідності робимо генеральну довіреність. Документи оформляємо з огляду на актуальні вимоги законодавства.

Гроші отримуєте одразу після продажу. Можемо виплатити готівку на місці або провести розрахунок у будь-якому відділенні банку.

Автовикуп — практичне рішення

У компанії АВТОСТАР фахівці займаються викупом машин уже кілька років. Ми досконало розуміємося на цій послузі та гарантуємо легітимність, безпеку та прозорість угоди. Виконаємо автовикуп у Боярці за тією вартістю, яка вас влаштує.

Якщо з'являться питання, наберіть наш номер та проконсультуйтеся.

Поверніть у вертикальне положення