Автовикуп у Борисполі

Відправити заявку

ПРОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ!

Чому викуп авто довіряють нам?

Вигідні умови!

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб кожен клієнт отримав найвигідніші умови продажу, купівлі та обміну автомобіля. З нами легко оцінити та продати вашу машину.

Економія грошей!

З нами Вам не потрібно буде витрачати гроші на купівлю та розміщення оголошень, відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи від зацікавлених покупців.

Економія часу!

З нашою допомогою Ви отримаєте максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну автомобіля, заощадивши при цьому багато часу.

Дізнайтеся його вартість зараз!

01

Дзвоніть нам або заповніть заявку

02

ЗУСТРІЧ У НАШОМУ ОФІСІ

03

ОФОРМЛЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ

04

МАКСИМАЛЬНО ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК

Викуп авто у Борисполі

Багатьом власникам авто важко продати свій транспортний засіб за бажану суму. Інших бентежить тривалий процес пошуку потенційних покупців. Як бути у подібних ситуаціях? Виручить автовикуп у Борисполі. Ця послуга передбачає співпрацю з одним покупцем – нашою компанією. Ми оцінюємо машину, пропонуємо за неї ціну, а ви вже вирішуєте, чи продавати ні. Якщо погодитеся, оформимо процедуру буквально за добу, і гроші одразу будуть на руках.

Заповніть заявку
+380 (99) 999-99-99

Надішліть Заявку

Чому краще віддати перевагу викупу авто

Викуп авто у БорисполіАвтовикупом називається законний продаж транспортного засобу. Це повністю прозора та безпечна послуга. Угода від початку до кінця оформляється з урахуванням юридичних норм. Це навіть безпечніше, ніж самостійний продаж на вторинному ринку.

Назвемо та інші переваги викупу авто в Борисполі через компанію АВТОСТАР:

  1. Економія часу. Не потрібно подавати оголошення про продаж, вести переговори, торгуватися з потенційними покупцями.
  2. Документальний супровід. Наша компанія самостійно оцінює авто, проводить діагностику, оформляє угоду, тому вам не доведеться цим займатися.
  3. Швидкий процес купівлі-продажу. Повний розрахунок за транспортний засіб здійснюється на місці.

Для продажу машини вам знадобиться техпаспорт, свідоцтво про реєстрацію (якщо машина не знята з обліку), генеральна довіреність (для тих, хто не є власником). Ще обов'язково візьміть особистий паспорт та всі комплекти ключів. З цим елементарним набором зможете здійснити угоду з автовикупу буквально за день.

Довіртеся надійному партнеру

Компанія АВТОСТАР займається терміновим викупом авто у Борисполі, а також багатьох інших містах України. Допомагаємо всім продати свою вживану машину за бажаною вартістю. Наша ціна на 95% відповідає ринковій, що з урахуванням швидкості та безпеки угоди дуже привабливо!

Є питання щодо послуг? Наберіть наш номер чи напишіть у чат. Менеджер детально проконсультує.

Поверніть у вертикальне положення